top of page
מהי-הדרכה-בשבילי.png

הצצה לספר המסרים שלי

מסר 1


"יקרה, אל לך לקחת לליבך, אנחנו מזכירים לך שלכל אחד יש כאן בחירה אם לעבור את השיעור או לא ואין כאן שום דבר אישי. מי שבוחר לעבור את השיעור יעשה צעדים לכך ומי שלא יחווה את השיעור בצורה אחרת.

 

המטרה של הנשמה היא להתפתח ולצמוח. היא באה לכאן לעבור שיעורים שהיא בחרה לפני שהיא הגיעה, ולמרות זאת, יקרה, ביום יום יש לך בחירה אם לעבור את השיעור או לא.

אין כאן שפיטה מה נכון או לא נכון. מה שחשוב הוא שאת תתמקדי בדרך שלך, תמליצי, תנסי אבל תרפי כשאין היענות. הינך צריכה לשמור על תדר גבוה ולא להיכנס לתדר הנמוך של הסביבה שלך.

שמרי על עצמך יקרה, כך תעשי את תפקידך נאמנה.

וכן, גם אם זה לא ימצא חן בעיני אחרים או שיהיה להם ציפיות אחרות ממך, תזכרי, יקרה, שלא באת לפה כדי לרצות אף אחד חוץ מאת עצמך. באת לכאן כדי להראות שאפשר לחיות גם אחרת, באת לכאן לחיות דרך חיים אחרת ושונה ואינך כמו כולם. כל אחד הוא יחיד ומיוחד ואת יכולה להיות אחראית רק על עצמך ועל החיים שלך, להפוך אותם להכי טובים שאת יכולה, לטפח את הגינה שלך, גינת האלוהים שלך, ולהיות השראה ודוגמה לעוד רבים אחרים.

את לא יכולה להיות אחראית על הבחירות של אנשים אחרים ואיך הם בוחרים לעבור את השיעור, למרות שאת יודעת שאפשר אחרת. מה שאת כן יכולה זה לחיות את החיים שלך באנרגיה גבוהה ובשמחה, לעשות את הפעולות והעשייה שעושים לך טוב ולהיות את".

 


אני מוצאת את עצמי הרבה פעמים במצבים שבהם קשה לי עם הבחירות של הסובבים אותי - מטופלים ובני משפחה. 

אני מדברת על מקרים שבהם אני יודעת שהם יכולים לחיות חיים אחרים, טובים יותר. הרבה פעמים זה מעלה בי תסכול, במיוחד מכיוון שיש לי כלים ואני יודעת שדברים יכולים להשתנות. כשבן אדם בוחר לסבול או לחיות חיים שליליים, כמו לדוגמה לחיות במערכת יחסים שאינה טובה עבורו, לחזור על דברים המזיקים לו, לא לעשות שינוי, לא לקחת אחריות - זה מעורר בי תסכול. 

 

המסר הזה עוזר לי להרפות. אינני יכולה לקחת אחריות או שליטה על חיים של אנשים אחרים. המסר עוזר לי לחוש חמלה ולשחרר אחריות מיותרת שאני לוקחת על עצמי. הוא עוזר לי להבין שלכל אחד יש את זכות הבחירה שלו. הוא עוזר לי לזכור לא להכניס את עצמי למקום ה"לא טוב" שלהם, אלא להמשיך לחיות באנרגיה גבוהה, להוות דוגמה ולהתרכז בדרך שבה אני חיה את חיי. הוא עוזר לי לקחת אחריות על החיים שלי ולזכור שאני יכולה וצריכה לקחת אחריות רק על הבחירות שלי. איך התסכול שלי עוזר לי? הוא לא עוזר – לא לי ולא לצד השני. 

 

המסר הזה מזכיר לי לשים לב לא לקחת אחריות על חיים של אנשים אחרים. כל מה שאני יכולה לעשות הוא להראות להם דרך אחרת ולהוות דוגמה. זה הכול. בידי הצד השני ניצבת אפשרות הבחירה מה לעשות.

כמעט כולנו חווים תחושות של תסכול מבחירות של אנשים אחרים. אנחנו מבקרים  או שופטים  את ההתנהגות שלהם ואת הבחירות שלהם בחיים. אם אתמסר למסר הזה ואיישם אותו, מערכת היחסים שלי עם האנשים שסביבי תשתנה. במקום לייצר ריחוק, לבקר או לשפוט, אחוש חמלה. כאשר איפרד מהתסכול ארגיש יותר שקט ושלווה. אז אדע בתוך תוכי שאני עושה כמיטב יכולתי, אצליח לייצר הפרדה ולא אסחף אחר הכאב של האחר, יקר לי ככל שיהיה.

המסר הזה הוא רק דוגמא מתוך מסרים רבים בספר המסרים שלי.

מוזמנת באהבה לרכוש את הספר עכשיו בהטבה מיוחדת לשלב קדם השקה (פרטים בסוף העמוד)

 

איך התחיל החיבור שלי להדרכה הפנימית

אני לא אשכח את היום הזה.

זה היה בשנות העשרים לחיי.

ישבתי בבית הוריי וקראתי את הספר "ידי אור" של ברברה אן ברנן.

הגעתי בדיוק לפרק על המדריכים.

ישבתי וקראתי ואז שמעתי קול פנימי שמדבר אליי.

אני לא זוכרת בדיוק את המילים, אבל זה היה רגע מכונן בחיי.

שמעתי קול פנימי שדיבר אליי בצורה ברורה מאוד.

התרגשתי מאוד אבל הרגשתי בטוחה.

התחלתי לשאול את ההדרכה שלי כל מיני שאלות וקיבלתי תשובות ברורות של "כן" ו"לא".

הראש שלי זז בהתאם לתשובה - תנועה ברורה ולא רצונית לסימון "כן" או "לא".

באותה תקופה למדתי נטורופתיה אז שאלתי את ההדרכה שלי,

האם אני יכולה לשאול גם לגבי מזון, מה נכון ומתאים לי,

קיבלתי תשובה של 'כן' והתחלתי לשאול לגבי עצמי ואחר כך לגבי אחרים.

לאחר מכן ועד היום אני שואלת שאלות ומקבלת תשובות בכל תחומי החיים.

 

מאותו רגע ועד היום אני בתקשורת עם ההדרכה שלי.

מוזמנת באהבה לרכוש את הספר ככלי להתפתחות ולצמיחה אישית.

אפשר לרכוש אותו בביט, פייבוקס, העברה בנקאית, כרטיס אשראי.
צרי קשר בווטסאפ למיכל 0547289454.

bottom of page