top of page
מהי-הדרכה-בשבילי.png

מהדורה שניה

תמונה-ראשית-ספר-המסרים-שלי.jpg

ספר המסרים שלי - א.ה.ב.ה

מסרים מתוקשרים לנשים
לחיזוק הקשר עם ההדרכה הפנימית
להתפתחות אישית בכל תחומי החיים

אני מזמינה אותך לרכוש את הספר

 ולקבל אלייך כלי להתפתחות וצמיחה אישית

בקצרה

מיכל פלס שלו, מורה להדרכה פנימית מכפר סבא,  הנמצאת בתקשורת עם ההדרכה האישית שלה מזה כמה עשורים. עד לא מזמן חשבה שהמסרים נועדו רק עבורה, לאחרונה קיבלה מסר שעליה להעביר את המסרים הלאה לעוד נשים, היא ישבה וכתבה את  'ספר המסרים שלי',

ספר של מסרים מתוקשרים לנשים, להתפתחות בכל תחומי החיים ולחיזוק הקשר עם ההדרכה. הספר יצא לאור, מוזמנת לרכוש עותק ולקבלו הישר לידיים וללב.

הרקע-לכתיבת-הספר.png

הרקע לכתיבת הספר

הספר הזה נכתב מתוך השראה. במשך שנים אני כותבת, מתכתבת ומתקשרת עם ההדרכה שלי .כחלק מהכתיבה הזו אני כותבת את המסרים שאני מקבלת מההדרכה לגבי עצמי .יום אחד קיבלתי מסר מההדרכה שלי שהמסרים שאני מקבלת הם לא רק עבורי, שכל מה שכתבתי במהלך השנים יכול לעזור לנשים נוספות ועליי להוציא את זה לאור. 

כל מסר בספר מכיל  אנרגיה, אלו לא רק מילים. האנרגיה הזו יכולה לעזור לנשים נוספות, לרפא ולהאיר. 

המטרה היא שנשים נוספות ירצו גם הן לפתח את הקשר עם ההדרכה שלהן ולקבל בעצמן מסרים בדרך המיוחדת שלהן.  

קצת עליי

שמי מיכל פלס שלו מכפר סבא, אני בת 46 בזמן כתיבת הספר, נשואה באושר לערן ואמא לשניים, ליעד בני וליאל בתי, אני עצמאית בתחום הטיפול והאימון בנשים כ-16 שנים. וכ-20 שנים מחוברת ובתקשורת יום יומית עם ההדרכה הפנימית שלי. התחלתי את דרכי המקצועית בתואר בפסיכולוגיה, לאחר מכן המשכתי עם לימודי נטורופתיה, מסלול של 4 שנים. במהלך הלימודים למדתי גם רפלקסולוגיה והילינג. בהמשך למדתי ריפוי רוחני, אימון אישי, תיקשור, אימון בתיקשור, השלב הבא היה איבחון ואימון רגשי בשיטת התדר, שיטת לוסקי, אקסס בארס.

כל מה שלמדתי מאפשר לי היום לטפל בכל הרבדים: הפיזי, השכלי, הרגשי והאנרגטי. הידע והכלים הללו עוזרים לי להבין מה מונע מנשים להתחבר להדרכה שלהן ולעזור להן לחזור לחיבור ותקשורת.

קצת-עלי.png
מהי-הדרכה-בשבילי.png

מה היא ההדרכה בשבילי

ההדרכה בשבילי זה המקום בתוכי שנמצא בתוך הלב שיודע.  הנשמה שלי. הנשמה מצויה בלב ומקושרת לכל היש, כשאני מתחברת ללב לנשמה שלי, אני מחוברת לכל הידע והחוכמה.

אני קוראת לזה הדרכה כי אני באמת מרגישה מודרכת ושיש לי הדרכה פנימית שיודעת מה הכי נכון ומדויק עבורי. כל אחד יכול לכנות את המקום הזה בשם אחר אלוהים, יקום, אינטואיציה .זה באמת לא משנה המילה אלא התכוונות לאותו מקום שיודע, שמבין, הקול הפנימי התומך שלנו.

למה חשוב לי להעביר את זה הלאה ולמה דווקא עכשיו?

אני מרגישה שזה בדיוק מה שחסר היום בעולם, הקשבה וחיבור פנימה. מרוב השפע החיצוני אנחנו לא יודעים במה לבחור, מה להחליט, פונים החוצה כדי לקבל תשובות , מרוב עשייה אין סופית שכחנו מי אנחנו, התרחקנו מעצמנו, הפכנו להיות רובוטים חסרי רגש, איבדנו את הקשר להדרכה הפנימית שבתוכנו, אני מאמינה ויודעת מתוך נסיון אישי שהמפתח להרגשה טובה והגשמה מדוייקת לנו הוא חיבור והקשבה להדרכה הפנימית שלנו.

למה-חשוב-לי-להעביר.png

במיוחד בעידן של הקורונה אנו חווים חוסר וודאות, יש כל כך הרבה נקודות מבט ,שינויים מבחוץ ומבפנים. עולה החשיבות לבנות את הסמכות הפנימית המאפשרת עוגן חזק ויציב בתוכנו ,כך שלא משנה מה מתרחש בחוץ ,יש לי הדרכה המלווה אותי למה שמתאים עבורי. בזמנים כאלו אני אשמע הרבה מאוד דעות, אך מי שמחליט זו הסמכות הפנימית שלי, ההקשבה שלי אליי מה נכון עבורי. כולנו מבינים כמה שהנקודה הזו חשובה. אנחנו משתנים בדיוק לקראת המקום הזה,  לא שמישהו חיצוני יחליט בשבילי. הסמכות החיצונית מתערערת ,אנשים כבר לא מאמינים, זה שולח את האנשים לתהליך פנימי לבנות את אותה סמכות פנימית ולסמוך עליה.

למה-חשוב-לי-להעביר.png
סוגי-המסרים.png

סוגי המסרים בספר ואיך בוחרים מסר?

כשקיבלתי את הרעיון לספר, ראיתי בעיני רוחי שאני שואלת שאלה בוחרת מספר, פותחת בעמוד בספר במספר הספציפי ,כך קיבלתי את הרעיון לספר כהשראה. זה מה שאני מזמינה אותך לעשות, אפשר לבקש לקבל מסר לגבי שאלה ספציפית או תחום מסוים או בכל פעם שאת מרגישה צורך במסר, מוזמנת לפתוח את הספר. 

סוגי-המסרים-לתוכן.png

ברגע שקוראים את המסר חשוב לתת לו להדהד, אפשר לכתוב אותו,  גם אם לא מבינים בדיוק מה המסר בא להגיד. יש מסרים מאוד פרקטיים, ישנם מסרים קצרים וכאלו ארוכים. ישנם סוגים שונים של מסרים בספר,  יש מסרים יותר כלליים ישנם מסרים שממש אומרים מה לעשות בצורה מעשית.  לאחר הקריאה,  לתת למסר להדהד במהלך היום.

סוגי-המסרים-לתוכן.png

כל מסר זו אנרגיה, אלו לא רק מילים,  זה תדר ומהות. המילים יכולות להרגיע לתמוך לגרום לך לעשות שינוי, להניע אותך לבחירה ועשייה,  משנה את התחושה לטובה. יש מסרים שממש מניעים אותך לעשות פעולה, לרקוד לנשום, פעולות פיזיות ופרקטיות לטובת שינוי. בדרך כלל עולה חיוך כשקוראים את המסר. המסרים האלו העבירו אותי תהליך.

וכמובן מוזמנת לבקר באתר ולקרוא על העשייה שלי ועליי

אם את לא מכירה

,אותי ואת העשייה שלי

מוזמנת לקבל ממני במתנה את המדריך החינמי

"איך להתחבר להדרכה שלך", שיעניק לך את הכלים

מוזמנת לקבל הצצה לפתיחה של הספר

ההשקעה שלך בספר:

ספר :  111 ₪ 

ברכישת 2 ספרים: 200 ₪ (במקום 222 ₪)

(לא כולל משלוח בדואר רשום על סך 24 ₪)

הכנתי-לך-הטבה-מיוחדת-ספר.jpg
אז-הספר-מוכן.png

ניתן לשלם דרך ביט / פייבוקס 054-7289454

אייקון-להזמנה-ספר.png

2 ספרים 

200₪ (באיסוף עצמי מכפר סבא)

2 ספרים+משלוח בדואר

224

אייקון-להזמנה-ספר.png

ספר

111 ₪ (באיסוף עצמי מכפר סבא)

ספר+משלוח בדואר 

135 ₪

ספר המסרים שלי – א.ה.ב.ה

buy cirkel

לרכישה מרוכזת ניתן להיות איתי בקשר

המלצות-על-הספרים-אייקון.png

המלצות על המסרים

המלצות.png

"וואו מסר מדהים

ומרגש מתנה

ליום הולדתי זכיתי"

המלצות.png

"איך אני אוהבת את המסרים שלך, נותנים לי נקודות מבט שונות".

המלצות.png

"חיבור מיוחד.

מסר נפלא ומדוייק לי".

המלצות.png

"תודה רבה על המסר המדויק והמרגש

עד דמעות"

המלצות.png

"מדהים איך כל פעם מעלה לי חיוך מחדש ושלווה, מדוייקת מאודדד"

המלצות.png

"יאו המסר הכי מרגש שקיבלתי איזה כיף תודה מכל ליבי"

תמונות הספרים להמחשה בלבד, קרדיט מוקאפ: www.ls.graphics

bottom of page